Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.10.2022, 22:08   #19
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Dzięki, przeglądając zdjęcia właśnie uznałem że może warto ubrać je w formę mini relacji

Mazeniak - masz rację z tymi zdjęciami, ja wogóle miałem problemy żeby je załadować. Bo pierwotnie sztuka ok 13mb i mają po 50mpix. Taki jakiś dziwny telefon mam co takie robi. Byłem PEWIEN że imgur od razu je zmniejsza - u mnie na forum wyświetlają się zmniejszone. Próbowałem w aplikacji je zmniejszyć ale chyba się nie da lub coś się zawiesza. Na przyszłość - wszystkie zdjęcia zmniejszę przed załadowaniem do serwisu. Może jeszcze coś pokombinuję.

Co do Bieszczadów kiedyś i dziś. Moja perspektywa jest względnie krótka bo może 12-letnia, wcześniej jeździłem w Tatry. Nie jestem też wytrawnym piechurem schroniskowym a raczej zwykłym turystą który bardzo lubi chodzić po szlakach, niekoniecznie tylko tych najpopularniejszych.

Ale zawsze jest tak, że sentymenty robią swoje, zmiany i popularyzacja regionu ściąga wielu takich którzy niekoniecznie wiedzą po co tam się znaleźli.

Zatem, jeżdżę w Bieszczady, bo nadal są piękne i każdy wyciągnie z nich dla siebie to co zechce. Za 20 lat pewnie jeszcze wiele się zmieni i wtedy będzie się wspominało jak to na początku tych lat 20-tych było fajnie Choć owszem, marzyło by mi się zawitać w te okolice w wydaniu lat 80-tych czy 90-tych. Ale czas ma to do siebie że cofnąć się nie da.

magneto

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem