Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2010, 20:53   #22
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,086
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 godz 15 min 50 s
Domyślnie

Trudno, nic na to Deptulo nie poradzisz, nie możesz nikogo zmuszać do zapłaty skoro piszemy że forum ma być dostępne w takiej a nie innej formie. Sam widzisz - odprowadzany % to też fikcja - a ja o tym wiedziałem już wcześniej. Pomysł wypożyczalni (kasa dla forum) też do dupy jak dla mnie, bo trzeba być niezłym świrem żeby śmigać chociażby do Rumunii/Słowacji/Zakopanego bez własnego reglera czy pompy przy sobie.
To nie ma być na siłę, bo tym w takiej społeczności nic nie zyskamy.

Mnie się podoba ten 503 i nie potrzebuje forum z wodotryskami do pisania tego o czym myślę - po co mi możliwości silnika tego forum jak nawet w połowie ich nie wykorzystuje/my, a wykorzystujemy darmowe serwery np. youtube czy picasse - jest tego do bólu, wystarczą linki !!!
Pierwsze forum odświeżało się coś koło 5min i też było zajebiście. Znajdźmy tańszy serwer, a nie jakiś dedykowany, bo i ten znając życie się spier....i - a później będziemy szukali indywidualnego za 10tyś rocznie na głowę !!!!!!!!!
Jak Wam nie pasują zakupy stopek u Wasila to się do Pana Hondy zgłoście i po zabiegu będzie - większość zakupów jest z korzyścią dla wszystkich więc nie karajmy się za to, że ktoś na tym choć minimalnie zarobi, bo przecież nikt niczego w czynie społecznym robić nie będzie napracując się i nakombinując przy tym nie mało (nikt by się chyba na przykładzie Wasila nie zamienił na wdychanie oparów ze spawarki i sprzedaż stopek 4x taniej niz serwis).
Temat do przemyślenia - osobiście mnie się to nie podoba i uważam że idziemy/idziecie w złym kierunku.

Ostatnio edytowane przez Ropuch : 13.02.2010 o 21:00
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem