Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.02.2024, 13:13   #1582
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,818
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 15 godz 42 min 6 s
Domyślnie

Po nocy z piątki na sobotę miałem ochotę tylko uciec z powrotem na wieś. Bo najpierw zadzwonili państwo o 21.15 że nie działa im karta do głównych drzwi, to było proste, podałem kod. Dłużej zajęło rozwiązanie zagadki dlaczego karta nie zadziałała. Przebił ich gość który przyjechał na jedną noc, ten stwierdził że nie działa mu winda. Miałem w skrytce klucz uniwersalny, ale rano jak przyjechaliśmy ze wsi to powiedział że bardzo przeprasza ale nie doczytał żeby kartą włączyć windę, karta mu działała. Po tej wypowiedzi powiedziałem że spadamy na wieś bo tam życie prostsze. Tym razem pojechaliśmy autostradą i wynik po dojechaniu do domu był całkiem dobry, na odcisku autostrady tempomat na 120. Dzisiaj o 6 rano telefon od pani która się pytała gdzie zostawić klucz bo wyjeżdża, powiedziałem, ale z tego wyszło że ludzie nie rozumieją co się do nich mówi. Chyba zrobię instrukcję z piktogramami. No ale dzięki tej pani mialem okazję zobaczyć zachód księżyca. Teraz wartość prognozowana jeszcze lepsza

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem