Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.10.2009, 00:24   #1
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie Koło 18' do Afryki-poproszę o podpowiedzi

Witojcie!
Nadchodzi zima a z nią długie wieczory w garażu. Więc będzie czas na poklejenie plastików po lecie, inne naprawki i wdrażanie w życie nowych pomysłów pt "Co by tu spsocic swojej Kochanej Afryczce"

Od jakiegoś już czasu chodzi mi po głowie pomysł jak u kolegi Pawła z Jasła czy Ramireza czy pewnie jeszcze kilku innych, żeby wrzucic felę 18tkę na tył.
Wyczytałem, że nie jest to taka łatwizna, i że jeśli chcę pozostac przy oryginalnej piaście AT, to pozostaje maly wybór (drogi Excel za +/-600zł i chyba felga od XR-y lub Cr-y)
Jeśli tylko Bozia Pieniążkowa pozwoli na taki abytek to zadziałam.
Wobec powyższych, kilka pytań w temacie:
- czy w międzyczasie w jakiś magiczny sposób rozszerzyła się oferta na felę 18' którą można by podebrac i podpasowac do AT
- czy ktoś z Szanownego Grona mógłby potwierdzi to info, że od XR-y lub Cr-y na 100% pasuje ? (bo jeśli nie to żeby sobie już tym głowy nie zaprzątac
- czy ktoś mógłby wkleic namiary na kogoś kto dorabia szprychy
- teraz jeżdzę na E-09 (przód i tył)i chciałbym dalej na takowych smigac.Czy taka Mitas E09 130/80/18 bedzie pasowac? Tzn czy ktoś na takich jeździ np w KTM ADV. lub innym i czy sprawdza się tak samo dobrze jak 17' w Africe?

Za wszystkie wskazówki i podpowiedzi w w/w temacie z góry dziękuję.
....i Pozdrawiam
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem