Wątek: Guca 2009
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.01.2010, 19:16   #47
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Poncki w tym roku tam byliście Z jaką ekipą byłeś

Spotkałem w Guczy jakiś gości na moto z Polski ale nie chcieli się ze mną zintegrować i rozbić się na "kempingu" na którym byłem bo stwierdzili że bez garażu to oni nie chcą Nie wiem czy to przypadkiem nie była Twoja ekipa bo najpierw mi śmignęło kilka motocykli przed nosem i wśród nich była Afryczka a potem wracało z tamtego kierunku dwóch gości na szlifierkach i to właśnie z nimi gadałem ....

He he widzę że nie tylko mnie Gucza powaliła. Pewnego dnia z gościem, który ma ksywę Mercedes tak się nawaliliśmy że ja nie mogłem trafić spowrotem na kemping .. nie pamiętam drogi powrotnej ale mam jakieś przebłyski ze stacji benzynowej. Ostatecznie obudziłem się w swoim namiocie ale z rozwalonym kolanem i podartymi spodniami Mercedes miał mniej szczęścia bo obudził się bez portfela i butów co wcale go nie zmartwiło i bawił się dobrze do samego końca

A oto słynny Mercedes:





Jeśli chodzi o nocleg to polecam "kemping" u pewnego gościa na działce "rekraacyjnej". Działka jest oddalona kilkaset metrów od głównej sceny więc niedaleko. Są dwa prysznice z beczek, trzy sławojki czyli drewniane kibelki, budynek gospodarczy z zadaszeniem gdzie można sobie robić jedzenie. Jest też lodówka, butle gazowe z palnikami, grill Poza tym na działeczce jest tunel foliowy z pomidorami, papryką itd i mały sad owocowy ... można oczywiście korzystać z tego co tam rośnie

Cena też jest przystępna bo chyba za namiot 2-obowy gość inkasuje 10 EUR za dobę (czyli 5 EUR za osobę) . Ja zapłaciłem trochę więcej bo sam spałem w jednym namiocie. Z tego co pamiętam chyba 40 EUR za tydzień.
Właściciel jest bardzo przyjemny i z rzadka się pojawia na swoim "kempingu" Gdyby ktoś chciał to mam namiar do niego ...

Tak wygląda wspaniały kemping









Więcej fotek tutaj : http://picasaweb.google.pl/hubert.ka...zarnogora_2009


Ehhh ta Gucza Już nie mogę się doczekać tegorocznej

Vidimo se u Guči he he
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem