Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.05.2024, 08:22   #349
majo
 
majo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: 816 Dorohusk
Posty: 4,435
Motocykl: XRV 650:)
majo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 3 dni 19 godz 51 min 47 s
Domyślnie

Kurtka Hondy robi robotę. Super foty. Zabawna sytuacja. Kilku Oldboyow gapi się w prospekty RD04...i mam wrażenie że mogliby tak zatrzymać czasoprzestrzeń w tym błogostanie. Jeżeli została koszulka Xl czy L to poproszę. Otwieracz również pomysłowy. Przyjadę zdecydowanie za rok. Od pewnego czasu wirując w kotle codziennego biegu doceniam każda chwilę i dostaje kilka cukierków od losu. Bardzo się cieszę że mogłem być z Wami. W parku maszyn być może obraziliśmy kilka Afryk z Gończym i Świrkiem ... nie mialem zlych zamiarów. Impreza nadzwyczaj kulturalna i relaksująca. Biebrza uspokaja. Miejsce bardzo dobre. Organizacja bez zastrzeżeń. Jeżdżę kolejną Rd03 z małymi przerwami od 2007 roku i dalej czuje ogromną frajdę z każdego kilometra. Obiecałem komuś przedni błotniki. Poprosze o PW. Nie patrzmy na pesel. Uważam że Afryki dojrzewają dostojnie tak samo jak ich właściciele. Świrek zjadłem kilka cukierków ale nie wszystkie. P.S. Jacka Irysy z makiem były trochę lepsze...Dzieki za trasę dojazdową i powrotną.
__________________
RD 03 TO NAJSTARSZA AFRYKA... MOTOR MARKA

XRV 650 THE LAST TRUE DUAL SPORT BIKE ON EARTH

http://www.youtube.com/watch?v=fnEHAjt_XPw
majo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem