Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2024, 07:29   #17
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,866
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 5 godz 52 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
Kolejna kwestia, na jakie moto ma być ten kask? Golas, czy adwenczur, czy szyba krótka i pęd powietrza wali w szczękę, szybę, czy czoło kasku, no i na jakie prędkości?
Taki to niby kask, "zwykły" kask, za fure siana, a ile elementów składowych, gdzieś obok...Może wyolbrzymiam, ale jak chce się wydać na kask trochę talarów, to trzeba wiedzieć, czego się chce w zamian. Prawda?
Zasadniczo to kupując kask mam nadzieję że będzie dobrze pasował na głowę. Pierwszy pasował bo był luźniejszy, ten wspominam najlepiej, młodszy człowiek był to i niewiele rzeczy przeszkadzało. Następny miał być lepszy, skąd niby miałbym się przekonać, że w powiedzeniu, lepsze jest wrogiem dobrego, jest tyle życiowej prawdy. Ten kask doprowadzał mnie do płaczu, jadąc do GaPa pamiętam jak w okolicach Mendola pass próbowałem go poprawić za pomocą łyżki. Kolejny już poprawny był ten który używam obecnie i owszem kusiło do zmiany. Tylko następcy potencjalni, na przykład c4 robiły wrażenie jakby z tyłu ktoś w dolnej części przyoszczędził na materiale, strasznie płytkie były. c5 piszecie że cudo, no chyba będę musiał to sprawdzić, bo moja wiara w cuda znacznie osłabła. Wiecie jak to ostatnio jest, tylko pomyślisz kask i już twój telefon podsuwa gotowe rozwiązanie https://www.lidl.pl/p/ultimate-speed...r-l/p100371049
Załączone Grafiki
Typ pliku: png IMG_3554.png (641.8 KB, 14 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 10.03.2024 o 09:01
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem