Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.01.2024, 21:11   #219
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

ze zimno w warsztacie mam to fakt. przy obecnych cenach pradu tylko czasem cos podgonie dmuchawa - o otwartym ogniu w warsztacie nawet nie mysle. wykapalo tego gluta z silnika okolo 300-500ml. mnie najbardziej ciekawi co to jest i tez stawiam na doktora bo nie wiem co by sie mialo dziac w prostym gaznikowym singlu, zeby olej uzyskal konsystencje kisielu. dlatego nagralem film, zebyscie widzieli jak to kapie. z plynnoscia oleju nie ma to nic wspolnego. szkoda mi ziutka bo mlody i napalony a i pewno nie za bogaty jak kupil takie moto. wtopil okrutnie bo na moje to silnik nie nadaje sie do plukania ale do totalnej rozbiorki i remontu. pytanie tylko czy to sie oplaci bo buda tez nie za bogata. tarcza przod smietnik, zacisk do regeneracji, klockow brak, napedu brak, a ja dopiero zaczalem grzebac. jak tak dalej pojdzie oprzemy sie o drugie 7 tys warto by bylo gdyby to mialo isc na kolekcje i stalo na dywaniku w salonie, ale mlody chce tym upalac - nie kupil tego do ogladania tylko do pizgania po lesie.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem