Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.01.2024, 11:36   #52
ctomch
 
ctomch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Chrząstawa Wielka
Posty: 262
Motocykl: Yamaha 1VJ/Huska FE501
Przebieg: rośnie
ctomch jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 8 godz 50 min 0
Domyślnie

Dobra, mogę podzielić się następnymi uwagami oraz wrażeniami.
- z tej całej rozkminy tubliss/dętka, wybrałem dętkę, jakoś tak mi wątroba gniła że mam wydać ponad tysiaka żeby mieć możliwość łatania kołkiem i spuszczania do zera, zobaczymy
- wjechał uchwyt do nawi i mini owiewka w jednym od AdventureSpec, fajna alternatywa dla drogich wież jeśli ktoś nie potrzebuje montować pełnego oporządzenia rajdowego
- wymieniłem tłumiki kosza sprzęgłowego z OEM na Rekluse, mam obecnie 14h i muszę przyznać że te tłumiki były już dosyć mocno zużyte
- osłony sprzęgła i alternatora Acerbis, bo ładnie wyglądają
- nie muszę chyba wspominać, że cała ekologia poszła precz od samego początku, łącznie z blokadą kierownicy która przeniosła się teraz z ramy na kolumnę
- testowałem przełożenie 15:48, zdaje się dobre do długich przelotów
- zamówiłem komplet kół Haan z tylnym kołem z tłumikami, realizacja jest odwleczona w czasie, bo zamówiłem je w grudniu (po starych cenach, wpłacając zaliczkę) a umówiłem się na odebranie jakoś w marcu.
Niezmiennie jestem zadowolony z wyboru. Aha, co do planów to poza wiosennymi testami, jedziemy na Hellas Rally na zaproszenie jednego z zawodników. Będziemy udzielać wsparcia i podążać świeżymi trackami rajdu za całą stawką.



T,
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_0243c.jpg (814.8 KB, 28 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Mallory : 05.01.2024 o 12:15 Powód: poprawiłem obrót zdjecia
ctomch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem