Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.11.2023, 10:40   #13
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,984
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 7 godz 3 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Papier przyjmie wszystko. Ja już z kitajcami miałem umowę produkcyjna na ich liniach. Do dopiero było dziadostwo, choć sprzęt niby branzowego potentata. Jak hamulec elektromagnetyczny jakiegoś odwijaka zaczął szwankować po 2u tygodniach przysłali focie jak z tym sobie radzą ich technicy: deska tracą o bęben dociążona petowka z wodą na sznurku. Takie cuda widziałem u sowietów w latach '90.

A w temacie: motocykle to teraz zabawki. Często bardziej do lansu niż praktyczne. Czy ludzie kupujący zegarki za tysiące euro czy akcesoria do swoich cacuszek kupią takie Kove? Tak długo jak będzie wokół niego szum może i tak. Potem nikt ich nie będzie w bogatej Europie chciał.
Że testerzy chwalą? Za pieniądze chwalą chyba wszystko, bo nie pamiętam by o jakiejś nowości na której wozili swoje 4 litery wypowiadali się niepochlebnie. Nie ważne czy motocykl był od sasa czy od lasa.
Dlatego cenię twoje komentarze. Stronnicze, bo jak każdy masz swoje odchylenia, ale szczere z twojego punktu widzenia tego segmentu. Bez obrazy, tak trzymaj.

dzięki za miłe słowo.. doceniam..

jeszcze 2 słowa a propos produktów chińskich.. mam nieodparte wrażenie, że stoimy przed podobnym etapem, albo wręcz już w nim jesteśmy.. Etapem takim samym jakim były lata 80 i 90 w motoryzacji i technologi.. gdzie produkty japońskie były nazywane tymi, słabymi i niewiele wartymi bez przyszłości.. potem podobna historia.. przyszła na produkty z Korei. myślę ze obecnie identycznie jest z chinami.. Fakt mają masę tandety i wpadek.. ale .. też myślę że popełniamy błąd traktując tych producentów jako monolit.. a przecież tam są zarówno tandeciarze jak i prawdziwi inżynierowie. myśle ze maks 10 lat, i nas zdominują w EU, jak nie na świecie.. BTW.. w tym roku chiny stały się największym eksporterem samochodów na świecie.. większym od Niemiec, Francji, Włoch czy USA.
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem