Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.11.2023, 07:15   #65
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,182
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 6 godz 43 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dario Zobacz post
Wojtek.
Też myślę o tej kamerce - w samochodzie żony - z podobnych co Ty powodów . Po przeczytaniu całego Internetu widzę 2 "problemy", o których piszą użytkownicy.
1. Brak możliwości podzielenia filmu na krótsze odcinki, przez co w razie potrzeby trzeba zgrywać cały, duży plik.
2. Słaba współpraca kamerki z aplikacją a przede wszystkim aplikacji ze smartfonem - mulenie.
Napisz proszę co tym myślisz, bo już ręką wisi mi nad przyciskiem KUP.
Hej
Co do dzielenia to nie wiem bo ściągałem na tel tylko takie filmiki przygotowane po naciśnięciu przycisku żeby zachował dany moment. A w temacie mulenia to nie mam wrażenia żeby to jakoś wyjątkowo wolno działało. Najpierw łączy się po BT potem podłącza się po WiFi wtedy jest dostęp do plików. Mam wrażenie że działa podobnie jak z GoPro, tyle że nie bawię się kamerami, filmami itp. Nawet mamy GoPro z kumplem na spółkę ale jakoś edytowanie materiałów mnie nie bawi. Gdybyś znowu był w okolicy to mam 2 kamerki w autach żony i córki to mógłbyś zobaczyć w praktyce.

Dodam, że kamera ma jakiś akcelerometr bo zachowuje krótki plik po gwałtownym hamowaniu oraz sama wyłącza się jak zgasisz silnik (po jakimś czasie) a włącza się jak otworzysz auto.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem