Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.11.2023, 19:59   #1510
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Decyzja podjęta, będzie to docelowe auto dla nas. W końcu będziemy mogli się obyć bez namiotu przy wyjazdach w nieznane. Może namiot jako dokładana część do samochodu, w konstrukcji samonośnej aby można było zostawić namiot podczas objeżdżania okolicy. Nawet nie muszę mieć napędu na 4 koła, jestem przekonany że z tylnym napędem poradzimy sobie znakomicie, tak jak jest to do tej pory. Pozostaje teraz tylko kwestia finansowania i myślę że 2024 powinien być rokiem ID.Buzz, kolor w zasadzie jak na zdjęciu z wnętrzem jak na zdjęciu. Nasz obecny materac będę mierzył czy się zmieści, bo wtedy tylko potrzebuję jako dodatek takiej wyższej podłogi w bagażniku aby po złożeniu foteli mieć płaską przestrzeń. Te wszystkie stare auta są fajne jak stoją a nowe mają poważną wadę w postaci silnika spalinowego. Pozostaje mieć nadzieję że cena może spadnie albo będzie łatwiejszy dostęp do finansowania. Starocie są ok ale jestem przekonany że ostatnie auto jeździ głównie po zlotach pokazując możliwości warsztatowe właściciela
Będąc na spotkaniu zdarzyło się wypić jameson Orange, w nagrodę można było losować i nam się trafił jeden dodatkowy napój oraz to drzewko. Nawet się nie spodziewałam że przetrwa a ono nie dość że wygląda coraz lepiej to jeszcze owocuje
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_0847.jpg (1.00 MB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_0848.jpg (985.4 KB, 14 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem