Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.11.2023, 12:36   #547
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 21 min 10 s
Domyślnie

Tak - drugi raz bym zakupił E8. W lutym będzie pełne dwa sezony, cały czas na oryginalnych filtrach wymienianych średnio 1/2 m-ce, tabletki i granulki do czyszczenia systemu mlecznego też ori - expres sam o wszystko się upomina a na "skali" postępu można śledzić na jakim etapie jest zużycie filtra oraz zapotrzebowanie na czyszczenie. Przez cały okres użytkowania /średnio dziennie pewnie kole 5-6 kaw w tym większość mlecznych/ zero jakichkolwiek problemów. Za wadę uważam przeźroczysty zasobnik wody co skutkuje docieraniem światła i okresowym pojawianiem się na ściankach zielonego nalotu - jakieś glony, które raz na miesiąc usuwam poprzez dokładne mycie wnętrza zbiornika. Cała reszta na duży + a niewyjmowany zaparzacz osobiście uważam za jeden z większych + i mega wygodny dla leniwych. Jura J5, która po naprawie wylądowała u córki przy dość ekstremalnym użytkowaniu też nie sprawia problemów. Co do smaku kawy z Jury to w mojej ocenie jest bardzo OK choć oczywiście tu każdy będzie miał swoje preferencje /pewnie nie mniej zależy od rodzaju ziarna/ - mnie wszystko pasuje i na 100% drugi raz podjął bym taką samą decyzję.
IMG_20231116_121419.jpg
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem