Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.11.2023, 21:28   #5731
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WojtasA Zobacz post
Zajeb..e! Tego nie słyszałem



Hola hola, PKSow to już nie ma i taką kur.. mamy ekologię, że ludzie naprawdę muszą mieć samochody w miasteczkach czy wsiach bo nie ma jak autobusem dojechać do roboty kilkanaście / kilkadziesiąt km albo dzieci nie mają jak ze szkoły wrócić. I chyba nikt nie sądzi, że większość z tych aut jest w super stanie technicznym, spełnia normy Euro4/5/6 i ma dpfy-srefy... Jakby władający nami zajęli się na poważnie tym tematem to uznałbym to za coś naprawdę pożytecznego.
ja to wiem bo zyje w 37-110 Żołynia. jest jak jest. zderzyłem się w życiu z tym i owym ale jakos mi to pasuje. trzy osoby dorosle w domu = trzy auta. kiedys w mojej wsi bylo kilka aut i kilka telefonow na korbe. centrala 24h i panie z kablami/wtyczkami. nigdy nie bylo lekko. ani za PRL ani dzis. jak mi ktos pisze o terrarium to mnie lekko smieszy. kolega sie zdziwil ze wazace 20 ton maszyny rolnicze nie jezdza na stacje benzynowa a promy jak byly tak są na mazut. encefalopatia pourazowa z napadowymi cierpnięciami prawej połowy ciała - tak miałem w 2000 roku jak sciemnialem zeby spierdolic z wojska. widac nadal trzyma. ktos mi pizdzi o elektromobilnosci a tymczasem izrael sie zastanawia czy uzyc broni atomowej w konflikcie z hamasem. lubie niektore narkotyki i zazdroszcze tym co maja taki odlot bez nich. traktuje te majaczenia w kategoriach klinicznych:

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomos...o-embarga.html
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem