Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2023, 10:11   #649
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,919
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 4 tygodni 1 dzień 21 godz 24 min 22 s
Domyślnie

dobre te ja i my, taki zachodni dobrotliwy slogan. Ja decyduje że będą stać wiatraki a my płacimy, ja decyduje że kable pójdą pod ziemię a my płacimy. Ja decyduje że masz miec pv na dachu a my płacimy, ja decyduje a my się zgadzamy. Ossi to już przerabiał, q wessi się dopiero uczy

Wessi dali dotację na drogi we wsi, przyjechał kumpel wessi i zrobił ta drogę. Wyrwali dobrą drogę betonowa i polozyli asfalt. To wszystko. Oczywiście było 1000 problemów i cena poszła kilka razy do góry. Gmina od 15 lat nie ma możliwości decydowania o czymkolwiek bo jest zadłużona na kilka pokoleń.

Ja decyduje, my płacimy. Jedynym wygranym jest tu wessi. Bo droga stara było ok, a nowa jest tylko ciemnego koloru.

Całe szczęście że ossi jeszcze myśli i nie na wszystko się zgadza.

Wessi zakopał u mnie przy działce kable 3kV 40cm pod ziemią. Nie mogę wjazdu zrobić przez to drugiego na działkę. Złożyłem wniosek o obniżenie tych kabli i rok czekam.

Super ten wessi, taki porządny i dający pieniądze. Przyszwdl do nas jako ta super demokracja i nie pytał nikogo czy w ogóle ktoś tego chce

Ps. W Polsce ten sam numer od wessiego. Macie nowe grogi ale zadłużeni po uszy.
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem