Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.08.2023, 22:43   #800
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,764
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 14 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał michoo Zobacz post
No to było tak. Kumpel mówi do mnie szukam moto może coś wiesz. Kolega rosłych rozmiarów więc i moto musiało być duże. I wtedy pojawiło się ogłoszenie Zimnego.

Zimnego nie znam osobiście ale "znam na forum" - kumplowi wysłałem foty i mówię chcesz pewne moto bez tandeciarstwa to bierz. W między czasie ogłoszenie Zimny odwołał ale finalnie Gs kupiony.

Byłem łącznikiem pomiędzy kupującym a Zimnym i życzę sobie kiedyś tak kupować motocykl jak to BMW.

Na whatsuppa dostałem z setkę zdjęć plików pdf opisów i informacji na temat rzeczonego GSa. Każde moje zapytanie było rozłożone na najdrobniejsze czynniki pełna profeska.

Marcinie wielkie dzięki myśle, że ty również jesteś zadowolony z całej operacji.

Pozdrawiam, szkoda ze mi osobiście nie było dane przyjęchać do Ciebie po beeme.

Może będę po kolejny. DZIĘKI!
Tak było! Zakręcona historia bo telefon w sprawie GSa zadzwonił po tym jak ogłoszenie zdjąłem - uznawszy że może niech zostanie, szkoda go.

Michale, tak - jestem zadowolony jak najbardziej Nie tyle z samej sprzedaży i tego że Beemki już nie mam co z przebiegu samej operacji. To była transakcja jak na Czarnuchów przystało Dziękuję za okazane zaufanie (wiecie o czym mowa) i cieszę się że go nie zawiodłem

Bardzo miło się z Tobą rozmawiało, a i nowy właściciel bardzo fajny, porządny człowiek. Niech mu Buma dobrze służy - ja będę ją dobrze wspominał, zmieniła moje postrzeganie BMW i GSa. Pozytywnie rzecz jasna

Również dzięki wielkie! I mam nadzieję że do zobaczenia

Pozdrawiam
Marcin

ps. Ja tymczasem powożę moją byłą a teraz ponownie obecną (odkupioną po 3 latach) japońską WSKą - DL650 K5.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem