Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.07.2023, 15:44   #17
ŁukaszBIA
blink
 
ŁukaszBIA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dobrzyniewo
Posty: 1,506
Motocykl: RT12
ŁukaszBIA jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 3 tygodni 12 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek-2004 Zobacz post
Tak wszedłem z ciekawości i zdziwienie mnie nie opuszcza do tej pory, jak to możliwe że 7 letni GS ma najechane 30 000 km, a 5 letni 16 000. To ja nie jeżdżąc dużo mam nakulane ponad 25 000 na 2 letnim małym vstromie a taki kloc stworzony do zapierdalania ma raptem 30 tysi przez 7 lat. Wiara dalej czyni cuda

Nikogo nie tłumaczę ale niemiec też robi sobie koszta biorąc moto na firmę, zrobi kółko raz w miesiącu lub rzadziej. Moje motocykle od nich miały pełną dokumentcję od początku. Wszystkie przeglądy tuv z kolejnych lat, nawet potwierdzenia płatności kartą za faktury z serwisu. Wiadomo że zawsze trzeba być ostrożnym ale nie szukałbym tu oszustów. Tak jak pisałem, gość w marcu miał już ponad 160 sprzedanych sztuk a ich ceny nie są najniższe.

Właśnie rozważam zakup nowej T7 na firmę i wiem że nie zrobię nią więcej niż 3 tyś km w sezonie. Po 3 latach i wykupie będzie miała w porywach 10 przebiegu. Ludzie w jeden sezon zrobią więcej. Co zrobić żeby kupujący uwierzył że nie cofałem licznika..
__________________
Jedynka do dołu!
ŁukaszBIA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem