Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2023, 13:21   #65
chomik

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,560
Motocykl: nie mam AT jeszcze
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 6 godz 18 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał oldi90 Zobacz post
Dostal pan informacje że jeśli będziemy mieli sprzęgło to się odezwiemy i był Pan poinformowany ze jest to ostatnia partia i jedzie to z USA. pieniążki miały być zwrócone nie chciał Pan ich . I oczywiście sytuacja ktora Pan opisał tutaj tak nie wyglądała. Bo nikogo nie oszukaliśmy . Zawsze staramy się rzetelenie załatwiać wszystkie sprawy i nasza prace . A jeśli gdzieś popełniliśmy błąd zawsze go naprawiamy.
Jest to dość irytujące. Ostatnia informacja jaką otrzymałem od Pana w marcu to była ta jak podałem, że kosz będzie w maju za kasę w ubezpieczenia. Miał Pan także potwierdzić ustalenia mailem. Jako, że poinformował mnie Pan że nie ma czasu pisać maili, to napisałem tego maila za Pana, a Pan miał wysłać jedno słowo "potwierdzam". tak się umówiliśmy. Nie wywiązał się Pan z niczego. Z wcześniejszych terminów odesłania/ przesłania paczek itd także nie.
Po prostu woli Pan załatwiać na telefon, bo nie ma wtedy dowodów na ustalenia.
Jeśli jest Pan taki uczciwy, a to inni są Ci źli, to dlaczego sprawy Pan do teraz nie rozwiązał. Do teraz nie otrzymałem dowodów zakupu, gwarancji nowego kosza lub obiecanego kosza w zamian tego który rzekomo zaginął.
Piszę Pan, że stek bzdur, proszę mi powiedzieć co jest tym stekiem, konkretnie. Bo ja przedstawiłem sprawę po prostu tak jak była i mam na to potwierdzenia maili wysłanych sms, potwierdzeń odbioru paczek i ich nadania. Niestety nie mam rozmów, bo do nagrywania się nie posuwałem. Może powinienem. Szczególnie kolegów zaciekawiłaby rozmowa kiedy mnie Pan poinformował, że moja paczka zginęła i teraz mam sobie sam załatwiać z INPOSTEM sprawę a następnie rzucił Pan słuchawką jak ostatni cham. To ma być rzetelne załatwianie sprawy? Zostawianie bez informacji przez kilka miesięcy to także? Uważa Pan, że to uczciwe działania!!? Mam zupełnie inne poziomy rzetelności i uczciwości.
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem