Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2023, 21:35   #1340
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 6,102
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 miesiące 2 dni 10 godz 50 min 4 s
Domyślnie

Internet mobilny w Niemczech to jakaś porażka, u nas to naprawdę śmiga, nawet u nas na wsi. Przenieśliśmy się na południe, naturcamping Alt Reddevitz. Wybraliśmy się na rowerach Selin, Baabe, Goren i chyba to było już za dużo. Na koniec chcieliśmy zobaczyć verdes ende Reddevitzer Hoeft i w drodze powrotnej żona zaliczyła glebę. Będąc tam widziałem w oddali coś białego jakaś fabryka. Zapytałem co to jest i okazało się że to zlikwidowana elektrownia atomowa, może niech zrobią tam ten terminal. Zastanawiamy się czy nam się chce zdobywać konig stuhle , ale zobaczymy. Plan na dzień jutrzejszy może trochę zwolnić, problemem jest że w czasie dnia mimo słońca też jest rześko i cały czas mamy deficyt temperaturowy. Dostałem dzisiaj informację z PZU że mogę odebrać 480 PLN , zacząłem się zastanawiać za co, wychodzi na to że jednak pociągnęli z OC T3 David i mają środki. Tylko za 480 zlotych mam naprawić 2 wgniotki z uszkodzeniem lakieru na dwóch elementach i podczas mycia wyszło że na drzwiach lakier jest odpryśnięty. Przekazałem sprawę do serwisu niech się postarają. Opony wybrane za namową fachowca, twierdzi że te są obecnie najcichsze, a skoro są w gratisie to nie musze od nich wymagać długości życia, performance wystarczy. Przewagą tylnego napędu zaiste jest dobre trzymanie, trzeba się mocno postarać aby zerwać przyczepność. ZOE na mokrej nawierzchni strasznie mieli kołami
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem