Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.04.2023, 12:50   #1731
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 26 min 0
Domyślnie

W temacie hodowli i dopłat to właśnie wczoraj, chcąc uniknąć dalsze rekultywacji łąki przez dziki, skończyłem grodzić kolejne 30 arów koło Szkodnika i teraz chciałbym puścić ekokosiarki w postaci 3-4 jagniąt Kameruna albo Barbadosa ale trzyma mnie rejestracja "stada" w ARiMR. Nie wiem czy ktoś się w dekiel dobrze pierd... ale nawet jedna owca wymaga zarejestrowania hodowli/stada a Ja mam wrodzony uraz do odwiedzania wszelakich urzędów. Pewnie zaryzykuję i będę trzymał bez biżuterii do czasu aż mnie leśniczy albo inny obrońca rolnictwa nie zadenuncjuje. Zaraz po świętach muszę na szybko siatkę miejscami ziemią podsypać i jakąś szopę postawić co by na noc "rogaciznę" zamykać bo wilki mogą dość szybko zrobić porządek z niezarejestrowanym "stadem" - ostatnio jadąc do Szkodnika przez las jeden taki chyba mi mignął a zeszłej jesieni z leśniczym dobre 10 minut obserwowałem Szakala złocistego przy jakiejś padlinie /przy takim tempie migracji gatunków, tylko patrzeć jak będziemy Dromadery po Błędowskiej ganiać/.
IMG_20230331_185720.jpg

IMG_20230404_142753.jpg
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem