Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2023, 18:39   #38
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,205
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 2 godz 1 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wegrzyn Zobacz post
Jedź i sam oceń. Moim zdaniem jeden ważny ruch już zrobiłeś, że jedziesz na mały camping bez basenów. Takie campingi z reguły są dużo cichsze i spokojniejsze. Jak się jedzie z dziećmi, to trzeba inaczej patrzyć na takie sprawy. Ja jeżdżę z przyczepą, ale obok nas ludzie często na parcelach śpią w namiotach i jak wszystko jest dobrze zorganizowane, to nie ma żadnego problemu, żeby spędzić świetny urlop z rodziną. Jak będziesz kupował namiot, to weź możliwie jak największy, tak żebyś w razie wyjazdu na wycieczkę, czy też niepogody wszystko do niego upchnął.
Dzięki! Chcemy przyczepę - ale najpierw zmiana auta z XC40 na LC150 - na koniec roku - o ile będą w jakiś minimalnie przyzwoitych dukatach. Przyczepę już wybraliśmy to Dethleffs TK510 - pasuje nam zacnie.

Cytat:
Napisał aadamuss Zobacz post
Można mieć mniej rzeczy i mniejszy namiot ��
Jak byliśmy 7 lat temu bez dzieci - to na 5 tygodni Tajlandii>Malezji>Birmy wziąłem plecak 7.5 kg, a Hanka 5.5 kg. Dziś mamy prawie największy kojber na dachu . Spoko - młodszy ma 2.5 roku, ja 47 na liczniku - to generuje więcej gratów, bo człek wygodniejszy . Pracuję nad minimalizmem - dużo rzeczy mam na sprzedaż

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Jak sobie radzi z twardością reszta ?
Moja pierwsza - jest minimalistką - jej poza materacem mało rzeczy potrzebne do życia. Materac niestety mamy z tych najlepszych . Chłopaki jak mają mamę i tatę obok + czasem Netflix - to mają cały świat. Myśląc o ich potrzebach szukam programu do planowania postoi. Jak nic jest nisza na rynku!. PS: Jeśli dobrze czytam Twoje intencję - to uspakajam - to był sarkazm. Chłopaki ITAKJĄ zachwyceni - basen + Animacje, chociaż po tygodniu mieli dość "ciułałała, ciułałała"

Cytat:
Napisał Melon Zobacz post
Tak z ciekawości ile doba , namiot i dwóch na jednym moto na najtańszym ?
W każdym miejscu sprawdzanym przez nas okres najmu wynosił min 7 dni i musiał rozpocząć się w sobotę. Pewnie mały namiot postawisz na krócej. Warto jednak napisać wcześniej - odpowiadają po włosku - czyli kiedy im się podoba, w kilku miejscach obsługa była okazjonalnie (w weekendy). Uwaga - apartamenty oddalone np. 1 km od jeziora są w cenie pola namiotowego nad jeziorem!

Cytat:
Napisał voxan69 Zobacz post
Będę w Torbole pod koniec czerwca. Wyjazd typowo rowerowy szosa i XC. Całą rodzinką. Jorge może będzie okazja się spotkać.
|Chętnie - zawsze chętnie - ale ja zaczynam od 16.07
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem