Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2023, 14:02   #43
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,625
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 14 godz 34 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid8210 Zobacz post
A ja po tys km wolę wysiąść z voyagera Uj, że przez większość roku wożę powietrze, ale wygoda, bezawaryjność i przestrzeń swoje robią. Tak się przyssaliscie do tych vw, skód jak niemowlę do cycka
O widzisz dlatego troche sie rozgladam za Chryslerem Pacifica od 2016 roku Za okolo 100 tys zl idze kupic juz calkiem fajne auto po minimalnej szkodzie u USA. Wtrysk posredni przy pojemnosci 3,6 litra potrafi zejsc na trasie do 8,5 litra PB. Z gazem z reguly trasy do 12 litrow. Ilosc miejsca nieograniczona No i skrzynia ZF9.

Wracajac do tematu wez tez pod uwage, ze do malych benzyniakow sa wkladane skrzynie DSG z tzw suchymi sprzeglami i ich zywotnosc delikatnie mowiac nie jest zachwycajaca. W TDI sa inne skrzynie, ktore wytrzymuja o wiele dluzej i latwo sie je programuje, tak zeby jazda byla mega przyjemna.

Mega mi sie podoba porownanie Fazika Przypomnialo mi sie jak raz bylem zmuszony golfem II z dieslem jechac trase ponad 1000 km. Do tej pory pamietam jaka to byla kara i jaki otepialy od chalasu pozniej bylem.
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem