Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.02.2023, 16:31   #1713
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,856
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 54 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał calgon Zobacz post
Consi Ty klient wypłacalny jak mniemam choć w kieszeń nie zaglądam bo to brzydkie także klient dobry.
Natomiast zbyt uświadomiony i po części znajomek.

Gorszy klient to tylko rodzina albo inżynier z powołania,który wie że fabryka się nie zna i on poprawi błędy działu R&D.

Taktowanie hmm. Zbyt częste włączanie i wyłączanie pompy jest zjawiskiem niepożądanym bo sprężarki inwerterowe tego nie lubią.
Jeździć obserwować��
Taka nerwica natręctw po przeczytaniu informacji o taktowaniu pompy ciepła. Przyglądnąłem się ponownie ustawieniom, jednocześnie napisałem do producenta, że chętnie zapłacę za wizytę serwisową o którą proszę się już rok. W wyniku przeglądnięcia parametrów wychodzi na razie na to że termostat może zaburzać pracę układu, albo za nisko go ustawiam, tylko że jak dam wyżej to mam wrażenie przegrzania. Z tego co zrozumiałem najpierw puszczę ogrzewanie tylko i wyłącznie w wariancie ze sterowaniem za pomocą krzywej grzewczej, niech trochę popracuje i poobserwuję temperatury w pomieszczeniu bez ingerencji termostatu. Wtedy będzie się można zastanowić w jakim kierunku pójść dalej. Tak wyglądały temperatury bufora oraz pomieszczenia przy ustawieniu na panelu 20-21 stopni. Po wyrzuceniu z obiegu termostatu temperatura ustabilizowała się na poziomie 20.3 stopnia na panelu.
Załączone Grafiki
Typ pliku: png B81F24A2-2CA1-4266-A9C7-82B02AAC2448.png (923.9 KB, 18 wyświetleń)
Typ pliku: png C5415CF6-C8EF-4468-A8E5-0FE3063129EC.png (2.24 MB, 18 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem