Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.02.2023, 20:54   #1601
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

To trasy w Dolomitach, które jechałem we wrześniu, pięknie widokowo i jest co robić nawet na elektryku.
Trasy pobierałem z Vikloca a następnie modyfikowałem jadąc, możesz jechać tez tak jak są, po cyfrach są ich nazwy tak je sobie ułożyłem, ale możesz jechać jak chcesz. Wystarczy że wpiszesz ich poprawne nazwy i ściągniesz, czas podany na końcu mojej opisu to dojazdówka z bazy gdzie mieszkałem i długość trasy.
Na pierwszy wypad w Dolomity w sam raz, regionu o który pytasz nie znam. Jak nie chcesz korzystać z kolejek i wydawać kasy to można do nich wyjeżdżać z dolin, ale to minimum półtora kilometra przewyższenia na dojazdówce.
Udanego śmigania.


1. Giro delle pale di san martino
Wyazd kolejką z san martino di castrozza do col verde + rosetta na 2700 m, do schroniska rosetta trzeba prowadzić rowery. 54 km – 1.20 godz.

2. Forcella moschesin
Zaczyna się za La Muda po prawej stronie szlak 35 km w obie strony , 18 km , 20 min

3. alleghe-giro-ad-anello-passando-per-le-dolomiti-piu-selvagge
Zaczyna się w Alleghe droga SR 203 przy jeziorze. Można skrócić i wrócić tym samym szlakiem do jeziora , 44 km , 50 min.

4. campitello-col-rodella-rif-comici-rif-tires-val-duron-campit
Zaczyna się w Campitello di Fassa droga SS 48 Delle Dolomiti , kolejką del col rodella , kółko zamyka się na parkingu . 80 km , 1.30 godz.

5. giro-del-sasso-lungo-e-sasso-piatto-con-discesa-in-val-duron
Zaczyna się i kończy w Canazei , można skrócić w Campitello di Fasa drogą SS 48 delle Dolomiti 75 km , 1.30 godz.

6. val-zemola-erto-rifugio-maniago-cava-buscada
Zaczyna się w Erto „nuova” na drodze SR 251 za miejscowością Longarone , kierunek schronisko Maniago , jazda na pierwszy dzień na rozprostowanie kości po podróży . 42 km , 58 min.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem