Wątek: XL 750 transalp
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2023, 08:32   #288
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,919
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 7 godz 45 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Conorian Zobacz post
Abstrahując od ceny motocykla.
Ja osobiście jestem rozczarowany nowym Trampkiem.
Trampek nigdy nie był maszyną stricte offroadową ale liczyłem na to, że Honda zrobi konkurencję dla T7 i niestety się rozczarowałem. Z silnikiem o tych parametrach (wyższe niż T7) byłby super alternatywą. Dodatkowo puścili rurki po samym dole zmniejszając jeszcze prześwit motocykla.
Wydaje mi się, że rynek potrzebuję konkurenta dla Tenery w postaci Hondy.
Honda zrobiła po prostu tańszą i mniejszą Afrykę wyglądającą bardziej jak chiński skuter...
Moim skromnym zdaniem motocykl całkowicie bez sensu.
Konkurencję dla T7 w czym? T7 uważasz za jakąś offroadową maszynę? Oczywiście w rękach dobrego kierownika da się tym sprawnie poruszać w offie ale ten sam kierownik podobnie ogarnie Afrykę, Trampka czy Touarega.

Wszystkie te pojazdy są dla mnie rozczarowaniem a szczególnie T7 na którą się czaiłem ale środek ciężkości na wysokości 1 piętra ostudził mój zapał bo mimo że od AT to jest sporo lżejsze to na bok wali się tak samo pięknie lub nawet piękniej od Hondy.

Trampek wydaje się zachował starą koncepcję czyli osioł ale wszędzie dowiezie z tym , że patrząc na parametry to już nie jest taki osioł i w tej kasie takiego pojazdu nie ma. Pomijam chińskie twory od Voge czy innych. Miała być mała Afryka i jest. I kupa ludzi to kupi a Hąda zaleje rynek pojazdem zbliżonym do AT z tym że lżejszym i zdecydowanie tańszym. T7 czy Touareg są jednoosobowe i nie będą stanowić większej konkurencji bo kto inny to będzie kupował.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem