Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2023, 18:55   #27
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,264
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 2 dni 2 godz 37 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał yafii Zobacz post
Dziękuję wszystkim.
Stosuję się do zasady ograniczonego zaufania i do tej pory sądziłem, że jestem w stanie dostrzec zagrożenie i zareagować na nie. Okazało się, że nie.
Co do winy, poczuwam się częściowo do niej i dlatego nie została wezwana policja.
Z ciekawości spróbuję dowiedzieć się jak policja orzekłaby w tym zdarzeniu.
Ale powiedz mi w jakim sensie się poczuwasz. Uważam, że gdyby holujący, otworzył okno , ręką "wstrzymal" , próbował pokazać, że nie jest sam, a Ty byś wjechał, to rozumiem jakąś, a nawet całą winę twoja. Kurna, nie można kłaść lagi na taką bezmyślną jazdę. W tym kraju wszystko jest na byle jak , jakoś się da. Osób niemyślących za kierownicą jest w tym kraju ogrom. Najlepsze, jak kupują kamerki i tylko się cieszą jak coś się nagra i tekst słyszę, na stop Hama będzie, a sami nawet świadomości nie mają, że się przyczyniają do zdarzenia.

W dupie większość kierowców ma przepisy, bo ich nawet nie zna i tak w pl wygląda jazda, zresztą nie tylko w pl.
Mało kto zna elementarne ograniczenia prędkości na rodzajach dróg, co dopiero podstawowe zasady holowania.
Nie byłem na twoim miejscu ale z filmu widać jak lina zlewa się z krawężnikiem, może ty miałeś podobny efekt, a jakby człowiek miał za każdym razem na rondzie myśleć czy mu ten wjedzie czy nie, to po uj ronda.
Jak będziesz miał info z policji , to podziel się proszę jak oni to widzę. Tak z ciekawości.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem