Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.12.2022, 20:31   #5
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 9 godz 29 min 18 s
Domyślnie

O, a ja mam Nissana Note 1.6 z 2006r.

Spełnia wszystkie kryteria o których piszesz. Silnik w tej budzie jeździ jak gokart. Podobno mniej lubi LPG niż 1.4 ale znam takie które jeżdżą na gazie i nie słyszę o problemach.

Szukałem dokładnie takiego wozidła o jakim piszesz, różne opcje brałem pod uwagę i wyszło mi że w relacji cena możliwości i ogólnie to (dla nas) najlepszy wybór.

Aaaa... Do przedszkola idealny ale i ja do Warszawy czasem do roboty nim jeżdżę. Jak się postarałem i jechałem równo 100-110 spalał 5,7. Wokół komina ok 7.

Jak cos to pytaj, ale ogólnie polecam jako model. Wady oczywiście są ale to bardziej pierdoły niż poważne sprawy. Silnik jest projektu nissana i jak na 1.6 benzynę to jest bardzo elastyczny.

Z tyłu tyle miejsca to nie ma nawet w passacie dla pasażerów. Faktycznie wnętrze jest duże i mega pojemne jak z auta o klasę większego względem zewnętrznych gabarytów. Tylna kanapa przesuwana jak w yarisach. No co tu wiele powiedzieć - jak na autko za 12-14 tys PLN to ja nic lepszego nie znalazłem.

Aha, jak na takie niewielkie wozidło to u mnie są np. klimatronic, ESP, wszystkie szyby elektryczne i uwaga - dobrze działający czujnik zmierzchu. Nieźle się zdziwiłem, możliwe że to jakaś najbogatsza wersja.

Pozdrawiam
Zimny

Ostatnio edytowane przez zimny : 28.12.2022 o 12:36 Powód: edycja z powodu braku słoneczka
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem