Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2022, 21:58   #228
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał dominikon Zobacz post
Tak jak wspominałem mam już przymierzone oba kółka na wałek zdawczy - stare, zdjęcia którego zamieszczałem w tym wątku oraz nowe - które dotarło do mnie wczoraj. Nie będę tu jednak zamieszczał dodatkowej foty bo szczerze mówiąc zdjęcie mało wymownie odzwierciedla różnicę we współpracy wałka z kołami. A różnica jest i to naprawdę duża! Na pewno będę wklejał nowe kółko choć po założeniu go na wałek właściwie luzów brak (zdaje sobie sprawę że poruszanie kółka w palcach generuje "nieco inne" obciążenia jak pracujący silnik przy przenoszeniu napędu na tylne koło. Tak czy inaczej podjąłem decyzję i będę montował nową zębatkę. Cieszy mnie również to że chyba relatywnie warstwa kleju nie będzie jakoś bardzo gruba więc pewnie jak przyjdzie mi za jakiś czas ją zdemontować to nie powinno być wielkich problemów. Dzięki za pomoc w tym temacie i do następnego wkrótce...
Bardzo dobra decyzja

Bylem przekonany ze wlasnie tak bedzie

Jesli przyjdzie czas demontazu, a zamosujesz zebatke na Loctite to zaloz sciagacz do lozysk zagrzej zebatke do 180 stopni (w karcie stoi minimum 150)i zejdzie gladko bez problemow. To jest jedna z cech profesjonalnych produktow ze sa mocne i wytrzymale a za razem dosc latwo demontowalne w razie potrzeby.
  Odpowiedź z Cytowaniem