Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.11.2022, 12:43   #1089
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Dlatego napisałem jest interes do zrobienia . Peregrynacji ciąg dalszy z akcją serwisową. Dostałem informację z departamentu elektromobilności, cokolwiek to znaczy że mój serwis ma przyjąć auto i je zawieźć do takiego warsztatu który ma uprawnienia do wykonania takiej akcji. Jak rozumiem na ten czas będziemy jeździć zastępczą skodziną. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce, na razie w dniu jutrzejszym zmieniam opony, najprawdopodobniej jedna z letnich ma uszkodzenie i będziemy ją reklamować bo ma bicie pionowe. Wyszło podczas szybszej jazdy po autostradzie i podczas hamowania. Miałem trochę problemów z wypełnieniem warunków umowy, która zobowiązywała mnie do zrobienia wpisu do Cepik stanu drogomierza. Po pierwsze jak to zrobić będąc w drodze zagranicą, a nawet będąc w kraju też nie jest to oczywiste. Gdy się doczytałem że samo oświadczenie o stanie licznika nie kończy sprawy, NFOŚiGW nie przesyła tej informacji do CEPIK o czym byłem przekonany, to pozostało podjechać do diagnosty. Owszem gdybym się uparł i zrobił przegląd to wpis by się pojawił, tylko przegląd jest za rok, podjechałem na policję i poprosiłem o kontrolę drogową, teraz wpis się pojawi. Jednym słowem kolejny przykład prawa pisanego na szybko i na kolanie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: png 54337B84-2900-4EE9-B40B-56DC9531779C.png (8.70 MB, 15 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 185A047B-05F6-497E-BE0C-B961F2927787.jpg (1,021.0 KB, 14 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem