Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.10.2022, 11:36   #1533
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Gregory, prąd z kopalin będzie tylko drożeć? Rozumiem że ze słońca będzie tanieć tak?
Masz racje Faziku, jak zawsze. Moj blad. Slonce wkrotce zgasnie i bedzie dupa a nie prad, za to wegla i ropy nigdy nam nie zabraknie wiec nie ma powodu zeby ich ceny szly w gore

Z niemiecka rewolucja energetyczna tez jezdzilismy tam i nazad ze 30 razy. Pisalem Ci ze Niemcy popelnili kilka krytycznych bledow - jak i Polacy. Niemcy wylaczyli atomowki opierajac sie na tanim ruskim gazie jako etap przejsciowy - ale wciaz o ile pamietam liczony na dekady. Na gazie importowanym ktorego nie maja. Surowcu kopalnym ktorych przeciez zaciekle bronisz. Atomowki wylaczone, elektrownie na importowany gaz stoja - rynek sie nie bilansuje, ale Ty nie do..alasz sie do gazu... czy importowanej ropy, Ty wrecz odwalasz rejtana broniac ich zaciekle ! Zeby bylo smieszniej, Ty piszesz ze to wina... OZE. Ja nie ogarniam tej Twojej rzeczywistosci, i w sumie nawet juz nie mam ochoty.
Podsumowujac - to byl moj ostatni wpis w Twoja strone Fazik, jesli nie zrozumiales poprzednich 30 to i kolejny 31 nic nie wniesie, szkoda mi juz na to czasu. Pal oponami, gnoj oze, rob co chcesz. I pisz jak budowa domu idzie, bo to byl jedyny Twoj temat ktory czytalem ze szczerym zainteresowaniem.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem