Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.10.2022, 08:22   #45
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,436
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 dni 9 godz 10 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
No dobra, powoli mnie namawiacie żeby dokupić ostanie brakujące ogniwo historyczne do kolekcji. Jak po środku 03 i 07 postawię 04 to będę w końcu prawdziwym Czarnuchem, przyznać się kto ma wszystkie trzy ?
Rozmawiałem z właścicielem tej z linku Mallorego, ale mnie wkurwił i nacisnąłem czerwony guzik w telefonie. Jest jeszcze inna co mi się bardziej podoba, ale kosztuje sześć koła i stoi na Sycylii, to akurat dobrze. Bo nikt z kontynentu po nią nie przyjedzie i być może za zaproponowaną kwotę ją zabiorę.
Ja mam dwie czwórki.
Miałem już nie kupować Afryk więcej i pewnie by ta było, ale czasy są dziwne, nie wiadomo, w którą stronę to wszystko zmierza, pieniądz traci na wartości, czy motocykle wiosną czy za rok będą droższe, a może tańsze, cholera wie.
Dlatego gdy pojawiła się czwórka w DE od właściciela jeszcze za lat 90 to kupiłam w ciemno i zamówiłem transport. Pan wyciągnął ją z garażu, stała tam dłuższy czas, umył i wystawił - ja kupiłam kota w worku. Kolor Florida Blue I postawiłem w garażu. Absolutnie nie mam czasu na razie na motocykle, ale nich stoi, zobaczymy co będzie, sam jestem ciekaw.
Chyba nowy wątek założę w Motocyklu Forumowicza))
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem