Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.10.2022, 15:10   #43
Detrytus
 
Detrytus's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: rzgów
Posty: 67
Motocykl: CRF1000
Detrytus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 18 min 36 s
Domyślnie

Tera trochę ja. Zgadzam się, że jazda po autostradzie mija się z celem, nie tylko jeśli idzie o Afrykę. Teren też nie do końca, pomimo że nie jestem mega kierownikiem, nie nabijam też 20 tysięcy na rok po szutrach, uważam że Afryka jest ciężkim i dużym motocyklem, jeśli idzie o jazdę wntrydnym terenie. Mam 179 cm wzrostu, ważę prawie 90 kg, nie jestem najsłabszy, a nie mogę tej suki utrzymać jak leci ��. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie, żeby jeździć naprawdę ostro w terenie, naprawdę trzeba nie mieć hamulców na takim dużym moto, no i oczywiście worek pieniędzy żeby tą Afrykę non stop naprawiać. Acha jeszcze jedno, spostrzeżenie z filmu że wieje spod lag, jak dla mnie jest trochę wyssane z palca, przecież musi iść trochę powietrza na człowieka, bo latem już zupełnie się nie schłodzi, uważam że szyba w AS jest naprawdę niezła, sam jeżdżę w Airohu z daszkiem i faktycznie powyżej 140 km łeb chce urwać no ale to nie ścigacz więc o czym mowa. Kończąc - kocham ten motocykl, pomimo kilku zastrzeżeń
__________________
jutro nie będzie lepiej, będzie tak samo- tylko bardziej
Detrytus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem