Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.08.2022, 07:15   #1007
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,856
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 54 min 3 s
Domyślnie

W Mostarze było tragicznie ciepło, spacer w słońcu na ten słynny most to było poświęcenie, ale nie było warto. Powodem były przygotowania do zawodów skakania z mostu. Ilość ludzi była nieznośnie duża. Druga atrakcja czyli buna, którą chciałem pokazać żonie byla w miarę ok, ale i to miejsce dotknęła komercja. Trzecią atrakcją miała być droga wiodąca do Neum, zapamiętałem ją jako pustą i prowadzoną przez teren zniszczony działaniami wojennymi. Po wioskach pozostały tylko tabliczki informujące o cmentarzach. Podejrzewam że te tereny były zamieszkałe przez katolickich Chorwatów . Okazało się że tutaj też zaszła zmiana, zakręty wyprostowano drogę poszerzono i nawet wykuto minimum jeden długi tunel. Być może była to część układu z Chorwacją która wybudowała most łączący stały ląd z półwyspem Peljesac. Jak było naprawdę nie wiem, ale kontrakt świetnej drogi z powstałej w pięć lat kłóci mi się z czołową inwestycją czyli zakopianką. Może fakt braku protestów ludzi co do jej przebiegu znacznie im ułatwił sprawę.


__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem