Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.08.2022, 20:22   #1313
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,955
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 52 min 19 s
Domyślnie

Za cienki jestem żeby z Wami dyskutować na tematy rowerowe, po kilkunastu latach wyrzucania kasy na pierdoły w enduro. Nauczyłem się jednej rzeczy, mus to mus zero obsługi i zero stresu w górach związanego z kapciami, co 250 godzin nowe koło na tyle i to wszystko.
Jeżdżę tylko w górach po telewizorach, mniejszych lub większych i w zasadzie na 5 tysiaków uwalona obręcz czy dwie są częścią mojego hobby. Nie oczekuję cudów, ale chciałbym produkt, który pozwoli mi na bezstresową jazdę w górach. W zasadzie nie ma to znaczenia czy będzie kosztował sto złotych, czy sto euro ma tylko działać i tego szukam. Spróbuje tego mleka, tylko nie kumam jak mam włożyć do opony wkładkę antyprzebiciową bez dętki, jak się będzie na oponie trzymać ?

Jak macie ochotę to w RO ogarnę takiego tripa że to co na filmiku będzie mało atrakcyjne, znam RO prawie jak BN. Lubię ten kraj i bardzo chętnie pojeżdżę tam dryndą , mam bazy na 1500/1700 metrów z których nie trzeba napierdalać kilometra przewyższenia do szlaków biegnących po graniach i szczytach gór. Widoki urywają dupę, dla mnie to najpiękniejsze góry po jakich mogłem jeździć kiedyś endurakiem. Jednak jeśli mam być szczery to bardziej kręci mnie Bułgaria, w tym sezonie kończę jazdę w Alpach i Dolomitach, co chciałem pojeździć to pojeździłem i w przyszłym sezonie ruszam w tamtym kierunku. Zresztą do RO zawsze będę chętny jechać.
Informacyjnie na przyszłość, czy opona z takim oznaczeniem to chujnia ?
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (211.7 KB, 18 wyświetleń)
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem