Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2022, 16:54   #107
panzer
 
panzer's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Lodz
Posty: 117
Motocykl: RD07a
Przebieg: 80000
panzer jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 18 godz 55 min 23 s
Domyślnie

Byłem, zaliczyłem, to i się wypowiem:
Mega impreza. Rajd "pachnie" profesjonalnymi zawodami - jest inaczej niz np. na Tukanie. Dla jednych to plus dla innych minus. Piwo faktycznie "podane było" dopiero po zakończeniu zawodów, poza małymi wyjątkami do samej końcówki nie było imprezowania.

+ Największy plus za puszczenie OS na roadbooku - to jest sedno tej imprezy i powinno na stałe być częścią punktowanych odcinków. Zdaje sobie sprawę, że było to możliwe ze względu na charakter terenu - długie proste, w większości jednak drogi - nie wiem czy na krętej ścieżce w lesie było by to możliwe.
W poprzednich edycjach dojazdówki na roadbooku jechały całe grupy. Nawigowała jedna osoba. Reszta, moim zdaniem, traciła zabawę.

+długie, trudne OS - moim zdaniem to plus (chociaż przed ostatnim OS byłem innego zdania). To jednak ednuro 24 - rajd wytrzymałościowy. Daje perspektywę jakim wyczynem musi być pojechanie Dakaru. Poza tym piwo nigdy nie smakuje tak dobrze jak po solidnym wpier***.

- długie, trudne OS dla ADV - w tym roku ADV klasa ADV jechała dokładnie te same odcinki - zdaniem moich kolegów (ja bylem w rally na KTM525) piachy były za trudne dla amatorów na ADV. Ponad połowa nie ukończyła rajdu. Moim zdaniem klasa ADV powinna być traktowana bardziej lightowo - ostatecznie Prosy z ADV moga jechac w klasie Rally.

- Koszt imprezy - tanio nie jest i kiełbasa na obiad za 60zł... tu moza cos chyba poprawić

+ Bardzo ładny camping. Z drugiej strony, w 2020 u Lecha też było mega.

- Powtórzone OS - wiadomo... ciekawiej jechać nowy

- W tym roku jednostajne OS - wszystkie podobne

- Fajniejsza formuła z dojazdówkami niż z powrotami do bazy - trasa z bazy na żółtą trybune juz nam zbrzydła :P

+ Nocny OS - robi klimat

- Nocny OS poza klasyfikacją (oddzielna klasyfikacja - wyników nikt nie widział)

+ Foto/wideo - dużo profesjonalnego materiału z imprezy - lubimy to

+ Organizatorzy i wolontariusze - Dzięki za świetną robotę!



Podsumowując... rajd najtrudniejszy jak do tej pory ale i najlepszy na jakim byłem
panzer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem