Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2022, 10:56   #88
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 15 min 10 s
Domyślnie

Szanując "odrębne stanowisko" Kijanki jednoznacznie stwierdzam, że u Dziadków Szkodnika od 15 lat nic się nie topi i nie śmierdzi,co do nagrzewania to jednak pełna zgoda - duży minus latem i niewielki plus zimą. Dom Szkodnika stoi pośrodku lasu, znalezienie hektarów cienia nie stanowi problemu podobnie jak i placu zabaw dla pszczół, ślimaków, ptaków, gąsienic, dżdżownic i innych mniej lub bardziej pożytecznych stworów. Tak jak pisałem, decydujące były czynniki praktyczne i oczywiście CCC a jak kiedyś w totka trafimy to asfalt sfrezujemy i położymy ekologiczne, granitowe płytki A w kolarzy bym chętnie zagrał to było najlepsze podwórkowe zajęcie w czasach gdy byliśmy piękni i młodzi - my w kolarzy a dziewuchy w gumę

Ps. Co do "capienia" to ile większość z Nas ma metrów do najbliższej, pewnie asfaltowej ulicy Ja od zachodu mam 6, od południa z 15 a wschodu 20 i 1000 metrów do rafinerii gdzie między innymi asfalt produkują - jedyne co okazjonalnie wali to ta rafineria ale nie z zakładu asfaltów tylko z jakichś odpowietrzaczo/filtrów na podziemnych zbiornikach z ON/Pb.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem