Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2022, 16:29   #76
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 21 min 10 s
Domyślnie

Tajemna nie tajemna ale była to "sprzedaż wiązana" tzn. Ja a w zasadzie mój Tata coś kiedyś to teraz przyszła pora na taki mały rewanż. Warunkiem było też to, że my dostosowujemy się do nieprzewidywalnego terminu - robota była "wciśnięta" po trasie z jednej większej na drugą jeszcze większą bo inaczej to sam transport sprzętu kosztował by krocie /rozściełacz, koparka i dwa walce na niskopodwoziówkach, cztery cztero-ośki i sporo sprzętowej drobnicy + to co najważniejsze czyli bus z brygadą 7 osób + kierownik. Koszt 25 klocków więc za metr wyszło ok. 70zł. Mówimy o samym asfalcie /masa + przygotówka + położenie/ wszystko inne w tym obrzeża czy podbudowa przygotowane było we własnym zakresie wcześniej. Czas wykonania od porannej kawy do piwa po robocie poniżej 8 godzin.
Ps. Oczywiście mówimy o asfalcie w jednej warstwie, średnie uziarnienie, grubość "dywanika" wyszła powyżej 6 cm. Pod asfalt było jesienią przygotowane podłoże: mata drogowa, ok. 20 cm. czystej pospółki + ok. 20 cm. tłucznia + 10 cm. klińca/mieszanki, wszystko mocno zagęszczone - nawet ekipa od asfaltu była zaskoczona, że jest tak twardo bo jak twierdzili rozściełacz często grzęźnie a tu szedł jak po stole.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem