Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2022, 07:44   #574
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Pisałem wcześniej ale napiszę jeszcze raz bo temat który został.poruszony jest ciekawy.

Na pewno do wywalenia jest ten dzyngiel za cylindrem co ma jakoś obniżać emisję.
ECU tajskie nie pasuje do naszego, tak samo jak jakiekolwiek spoza UE - pisałem do 550performance czy są w stanie zrobić napisali, ze nie ma opcji. Musimy posiłkować się EJK lub szukać tunerów na miejscu. Ilość pinów w kostce nawet jest inna xd. EJK daje radę nawet ale wymagany jest wydech akcesoryjny i najlepiej filtra powietrza DNA bo jak dajesz więcej paliwa to za mało ma powietrza. Aha i ogólnie nie dostaniemy z tego nie wiadomo ile mocy, ale na pewno lepsza reakcję na gaz itp bo w tym moto właśnie dystrybucja mocy delikatnie leży.

Wałki już ktoś w USA przekładał z CB z bardzo dobrym rezultatem - https://www.facebook.com/groups/1052...3722233412765/

Tutaj chłop 250rally zmienił na big bore 350 w fenomenalnym rezultatem, ale wymaga to sporo wiedzy i doglądania sprzętu - https://www.facebook.com/groups/1345...6539220112500/

Jeśli o mnie chodzi to do zrobienia mam: filtr powietrza DNA i mod ECU. Czy jest sens na więcej? Nawet ja powiem, że już nie bardzo. No chyba, że ktoś chce grzebać.dla grzebania, ale imo robi się cena KTMa jak zaczniemy robić wałki, bigbory chujemuje


Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
najdroższe dwa kilo hehehehe
to już naprawdę lepiej trochę pojeździć rowerem i shóść
I regret nothing

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Tu nie chodzi o moc max ale o to jak silnik ją oddaje. Czy będzie błyskawiczna reakcja na zamknięcie czy otwarcie to przy tych nawet 25 kucach będzie git. Mnie najbardziej irytuje w tych nowych zabawkach ta nijakość....
Ta nijakość bierze się.właśnie z norm emisji spalin. Euro5 w takiej zabawce 27konnej niestety robi swoje i kastruje ten sprzęt.
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem