Wątek: Wypadek na S8
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.04.2022, 11:53   #8
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,327
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 18 godz 39 min 34 s
Domyślnie

Po pierwsze to nie pani, a pan prowadzil - i też opieram się na doniesieniach medialnych. Po drugie powtorze to co powyżej pisałem, byłeś, widziałeś, prowadziłeś samochód wtedy. No właśnie. Ja się wyłączam z tematu. Do niczego taki temat nie prowadzi, napewno nie do wyjaśnienia prawdy.
Kilka lat temu jeden gościu wywrócił moj stojący motocykl na chodniku. Tak mu się spodobało. Uszkodził kilka elementów. Miałem filmik z monitoringu. Poszedł w sieć. 8 godzin i miałem dane chłopaka, policja go zatrzymała. Okazuje się, że gościu chory psychicznie i nie mam do niego żalu. Nie chcę być nigdy w jego skórze.
Ale to co się hejt na gościa wylał, łącznie z zajebaniem go, uciecirm ręki itp, to przeraża.
I to samo robicie z tą sprawą. Nagle biednego pewnie szybko jadącego motocyklistę chcecie wybielić i skazać innego człowieka choć nawet nie wiadomo co się stało.
Podobnie z człowiekiem co poinformował na forum, że motocykl po szkodzie jest do kupienia. Wybielanie handlarzyny się zaczęło. K...aaa mac. Gdzie wy ludzie zmierzacie.
Gdzie jest przycisk do ignorowania wątku?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline