Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.02.2022, 18:57   #1741
Horizon
 
Horizon's Avatar


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 285
Motocykl: GG ES700
Horizon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Micek80 Zobacz post
@mikelos tak sobie czytałem i Ty pisałeś ,że docierałeś CRF jak diament obroty do max 5-6tyś, jazda emerycka przez pierwsze 500km.
A ja debil pierwsze 5km i już pałowałem w lesie motocykl powyżej 8tyś. aż się zagrzał bo się wentylator chłodnicy włączył. Wczoraj miałem jeszcze takie coś ,że jak się włączył wentylator to mi nie chciał 1 bieg wejść przez chwilę ale nie wiem czy to ma jakiś związek. Mam nadzieję ,że to nie wpłynie negatywnie na dalszą eksploatację. Ale znając mojego pecha to już pewnie coś rozpierdoliłem.
Ale nie mogłem wyjechać na ulicę bo moto nie zarejestrowany i brak kasku a człowiek był podekscytowany i kusiło żeby się trochę przejechać.
Mądry człowiek po szkodzie. Dorwał się do motocykla. Ostatni raz jeździłem dawno, dawno temu ze 20 lat będzie albo i dłużej.
Teraz czytam te wszystkie fora i oglądam YT i wszędzie trąbią ,że nie wolno przekraczać obrotów i przegrzewać silnika.
Jak mi się załączy wentylator to znaczy ,że już silnik przegrzałem?
A czy wogóle temperatura jaką mamy na zewnątrz teraz jest dobra na docieranie czy lepiej czekać z tym do wiosny?
Nie miał człowiek problemów to sobie motor kupił. Pół nocy nie śpię a tu do tyry trzeba iść.
Trzeba było kupić używkę za pół ceny do nauki jazdy a nie nowy z salonu bez sensu.
Pozdro
Już bez przesady. Jeśli nie paliłeś gumy w miejscu przez 5 minut to nic mu nie będzie. Po prostu szybciej zmień olej i tyle.
Tu masz film w temacie.
Jak to mówią Amerykanie "Ride it like you stole it"
Horizon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem