Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2022, 12:24   #71
_-aska-_
 
_-aska-_'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 442
Motocykl: Yamaha Radian&WR250F
_-aska-_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 10 godz 52 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dżony Zobacz post

Nie mogę wrzucić filmu na youtube bo podobno nie posiadam praw autorskich do muzyki. A srał na nich pies, pewnie jakbym wykupił konto premium wszystko by działało.
Niestety konto premium nie ma tu nic do rzeczy Chodzi o prawa autorskie - jednak w większości dają tylko takie ograniczenie, że nie można używać w materiałach, na których się zarabia, ale bywa różnie. Ja przykład w filmie z urlopu 2020 po kilku miesiącach wiszenia tegoż na jutjubie, nagle dostałam komunikat, że właściciel praw do jednego z utworów zażądał jego usunięcia i dali mi 2 możliwości: kasują cały film albo wyciszają problematyczny fragment. Poszłam na to drugie oczywiście Żeby było jeszcze śmieszniej zupełnie nikogo nie zainteresowało, że w tym samym filmie jest też wykorzystany drugi bardzo podobny utwór tego samego autora (Kazik nagrał 3 krótkie piosenki "Zagubiłem się w mieście" 1, 2 i 3) i ten fragment dalej sobie gra Niektóre filmy (na jutjubie, ale też ostatnio na instagramie) potrafią dostać komunikat, że w związku z brakiem praw autorskich nie będą wyświetlane w krajach z załączonej listy, ale umówmy się, że i tak niewiele osób z Arabii Saudyjskiej byłoby zainteresowanych moimi wycieczkami

A teraz z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy historii, zwłaszcza, żeś zakończył ostatni odcinek w sposób wybitnie dramatyczny!
_-aska-_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem