Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.12.2021, 17:30   #14
RysiekO
 
RysiekO's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Piaseczno
Posty: 309
Motocykl: Dryna cztyrysta
Przebieg: ipobieg
RysiekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 57 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Już masz powoli dość zmian oleju, regulacji zaworów itd. i dlatego zamienisz to wszystko na wymiany opon, napędów, może łożysko, zawieszenie i klocki

To ma sens!
Oj tam Novy, po prostu regulacji nie robię sam, za dużo roboty szczególnie ze szklankami.

Cytat:
Napisał Prince Zobacz post
Tzn Rysiu ma zdaje sie DRZete w której zawory to nawet raz na 6tyś. W Krosówkach tłoka to się zwykle wymienia ustawowo co 15 godzin. A jemu zbrzydło olej wymienić.
Prince, nawet co 24 tys dlatego wybrałem DRZ

Ale ogólnie nie zrozumcie mnie źle chopy, nie jestem wielkim fanem takiego suszenia, podoba mi się tylko ta bezobsługowość, i brak agresji ludzi na ścieżce polnej, leśnej, którzy nie traktują Cię jak buldożer jadący zniszczyć las pod nową fabrykę plastiku :P
Także podoba mi się, że pojawia się nowa technologia, która daje fan i jest przyjemna sama z siebie.
Nie podoba mi się tylko, że łapią się za to ludzie, którzy mają mniej inteligencji niż przeciętny szympans, to jest naprawdę smutne

Cytat:
Napisał midro Zobacz post
Miałem już podobną sytuację. Latem byłem z rodzinką na spacerze w lesie, mój syn szedł jakieś 20 metrów przede mną, nagle od tyłu słyszę jakiś dziwny szum, a tutaj gość wyskoczył z leśnej ścieżki na wypasionym elektrycznym chyba rowerze, zawias to to miało jakiś taki terenowy a odejście-przyspieszenie pieruńsko mocne, byłem w szoku jak on przyspieszył. Zdążyłem tylko się wydrzeć do syna żeby uważał, a ten przeleciał od niego niecały metr. Mój młody nawet nie zdążył się obejrzeć a ten już go omijał. W moim przekonaniu bardzo niebezpieczna sytuacja. Ciche to bardzo i użytkownik takiego pojazdu musi wziąć to pod uwagę w razie napotkania kogoś na drodze.
midro

Jeżdżenie metr koło małych dzieci szybciej niż 10 km/h bez barierki powinno być karane grzywną/więzieniem, a wina za wypadek zawsze po stronie kierującego...dzieciaki to nie dorośli, meh.


W ogóle, to nie znoszę tych elektryków przez to..
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg xccxc.jpg (76.3 KB, 20 wyświetleń)
__________________
Łąki łan
RysiekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem