Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2021, 21:45   #359
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,348
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 10 godz 29 min 7 s
Domyślnie

Parę pytanek do użytkowników:
Tam jest przepustnica w układzie wtrysku otwierana/zamykana linką czy silniczkiem?
Pytam, przemyśliwując reakcje na otwarcie/zamknięcie przy potencjalnie narwanym potężnym singlu. Jakiś czas temu przejechałem się teoretycznie sporo silniejszym od mojej multikulti 1100 wielkim 2u garowym katem i ten silnik nie miał w ogóle "wyrazu" (no nie wiem jak to inaczej nazwać, mięciutki, ani nie hamuje, ani nie przyśpiesza konkretnie, przy moim zabytku po prostu leń). Mam wrażenie, że silnikiem steruje tam projektant softu a nie rider. Jak jest w 701?
Czy w 701 nie ma takiego lekkiego szarpania w napędzie przy jeździe na neutralnym gazie poniżej, powiedzmy 4-5 tys obr/min? Jak znosi duszenie na hamowaniu do obrotów poniżej biegu jałowego?
Da się manualnie podkręcić do upodobań obroty biegu jałowego jak we wtrysku Keihina do serii EXC? Czy fabryka wie lepiej?
Czy tam jest faktycznie przęgło z antyhopingiem? Jak szybko "puszcza"? Po zerwaniu, na jego granicy czy sporo wcześniej?
A z innej beczki: da się wywalić fizycznie lub skutecznie wyłączyć raz na zawsze wszystkie te cwane systemy wspomagające kierownika (abeesy, tcest, itp chujwicesy) ?
W zasadzie pytanie powinno brzmieć: zrobił to ktoś z was?
Wiem, wiem, najlepiej było by się katnąć ale w okolicy nikt ze znajomych i nieznajomych takiej zabawki nie ma.
U okolicznych dealerów też bida.

Pozdr rr
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem