Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2021, 21:52   #1487
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 2 godz 37 min 36 s
Domyślnie

No to wracamy do tematu zawiechy. Są już dostępne ohlinsy, koszt bagatela 5900 zł z montażem za tył i przód. Dla mnie trochę za dużo. Z tego co się orientuję, chiński amor YSS na tył kosztuje koło 1600 zł (ten bez regulacji). No i teraz co następuje: dostałem od kolegi, który siedzi dość mocno w temacie hard enduro namiar na firmę, która zajmuje się profesjonalnie tuningiem, settingiem itp zawieszeń w motocyklach enduro. Zadzwoniłem, okazało się, że bez problemu są w stanie zrobić oryginalne zawieszenie w naszych osiołkach tak, że " będzie pan zadowolony". Już robili CRF-y 250. Wstępnie koszt takiej przyjemności to 2400 zł, plus ewentualnie jeśli zajdzie taka potrzeba to uszczelki, sprężyny itp, w zależności ile ważymy i jaki efekt chcemy osiągnąć. Firma znajduje się w Mińsku Mazowieckim i nazywa się Szczepański Suspension. Co o tym myślicie? Czy ewentualnie byliby inni chętni, może udałoby się nieco zbić cenę?
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem