Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.11.2021, 03:50   #41
husa521


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: KUJ-POM
Posty: 53
Motocykl: Honda CRF 300L
husa521 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 18 godz 45 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sysiek300 Zobacz post
Wszystkie wpisy pomocne. Kolego Dubel skąd mam wiedzieć, ze kurtka za 700zł to do marketu? Ty rzuciłeś temat, kolega podał nazwe jakiejś firmy i już coś wiem, wklepałem w google, i po cenie i składzie - wlasciwosciach widze ogromną różnicę. Ja wiem, że bez znajomości tematu ideału nie kupie - to nie możliwe, ale drążę temat, zawsze tak robie by zminimalizować bezsensowne zakupy, wybaczcie. Z tym merino pierwsze sie spotykam ale poczytalem, zacznę od tego, bo to podstawa, takie coś mi się przyda bo dużo jezdze rowerem ale i szwedam sie zima po manowcach, upatrzyłem takie coś, wydaje mi sie ze w miare? Z opinii motocyklistów trafiłem w te linki, dobry trop?

https://www.brubeck.pl/sklep/product...IVE%20WOOL/231

https://www.brubeck.pl/sklep/product...IVE%20WOOL/201
Przeczytałem cały temat, od początku do końca, w 110% szukam tego co sysiek300, to samo mi potrzeba, latanie w koło komina, nie Ukraina, nie Rumunia, nie Bieszczady......
50% asfalt i 50% szuter albo
70% asfalt i 30% szuter,
Nie hard enduro, nie ADV tylko zwykłe szwendanie na osiołku.
Bo do tego 300L jest i żadna modyfikacja czy wymiana zawieszenia dużo tu nie da. To nigdy nie będzie rumak.
Jadę asfaltem, widzę fajną ścieżkę po prawej to wjeżdżam, jadę dalej, widzę fajny las po lewej to wjeżdżam, tym bardziej, że to mój prywatny
Chcecie z Dual sporta zrobić hard enduro.
Mało mocy? słaby zawias?... Kup EXC albo TE.
I sprawa załatwiona, ale wtedy masz serwis w mth a nie w tyś km...z 250/300L tak się nie da.
Wracając do tematu......

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Widze ze masz nowa CRF a na ciuchy chcesz wydac jak naj mniej, .
I co z tego?
Ja też mam nową CRF i nie uśmiecha mi się wydawać 2kzł albo 3kzł na spodnie i kurtkę.
Bo nie jest to mi do niczego potrzebne.
Ta, jasne, powie ktoś: zdrowie, bezpieczeństwo jest najważniejsze ale jest też przypadek, szcęście itp. albo głupi traf..
Nie jestem Olszowy, Juszczak czy Kaczmarczyk.
Ja chcę tylko polatać w koło komina.

I też mam termo brubeck i z forum dowiedziałem się, że to kupa. Ale kupa coś tam grzeje. Jak to kupa.

Ileś lat temu miałem crossa, zero butów, ochraniaczy, ortez, buzerów chyba rękawiczek też nie miałem.
Miałem kask ale pewnie teraz nie byłby zaliczany do tego aby być kaskiem.
I wiecie co... te jazdy pamiętam do dziś. A teraz: niee.... bez tego a tego to się nie da..

Proste pytanie zadał sysiek300, co kupić w miarę raz a dobrze, jakie spodnie i jaką kurtkę do takiego jeżdżenia?
Napiszę jeszcze raz: nie Ukraina, nie Rumunia, nie Bieszczady tylko latanie w koło komina. Jaśniej się nie da.
A tu dyskusja jak z millenialsem, że bez kamery cofania to nie da rady wycofać samochodem albo jak to jeździć z manualną skrzynią biegów.

Jeżeli kogoś obraziłem to trudno, sorry
husa521 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem