Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2021, 15:15   #77
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
Nie znam Cię zupełnie ale już po przeczytaniu Twoich relacji coś mi mówiło, że nie pasujecie do siebie. Kobieca intuicja? Lepiej teraz niż póżniej jak to mówią.
A mi się nadal wydaje, że pasowaliśmy, tylko chyba zabrakło rozmowy z psychologiem, czy coś. 4 lata wspólnego "srania po krzakach i jazdy po pustyni" to było to!
Niestety, były też ciemne strony i dlatego ja nie chciałem pójść krok dalej, byłem odpowiedzialny. Rodzina TAK - ale jak będzie między nami spokój. I tak mijały miesiące, a spokoju nie było...
Lepiej teraz niż później - tak jak piszesz!

Cytat:
Napisał ATomek Zobacz post
I stukasz czołem w skalną ścianę, ale w końcu zawracasz...
Ale przecież nie do startu, ale do ostatniego rozstaju dróg i próbujesz jazdy tą, którą wcześniej odrzuciłeś. Znikąd pojawi się nadzieja na dotarcie do celu, jeszcze silniejsza, niż poprzednia!
Pięknie napisane, taka prawda!


Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Enduro nie pęka.
Rodzimy się i umieramy w samotności - warto o tym pamiętać i czasami się przyzwyczajać.
Przed tym związkiem byłem sam przez hmmm 8-9 lat i było naprawdę ok, nic poważnego "po drodze" niebyło i jakoś nie narzekałem, nie wiem co, ale coś kazało mi spróbować w tym przypadku. Może to było kolejne wyzwanie/cel jaki sobie postawiłem...


Cytat:
Napisał El Kowit Zobacz post
Moim zdaniem wydaje Ci się, że pasja może być twoją pracą. To się bardzo rzadko zdarza. Na tyle rzadko, że nie warto jednego z drugim łączyć. Przemyśl to.
Ja ten etap mam już za sobą, teraz daję podobne rady co Ty mi
Mi połączenie pasji z pracą dało tyle, że 18 miesięcy nie siedziałem na moto... i nadal mnie nie ciągnie, choć mam i raczej nie sprzedam.




Dzięki wszystkim za odzew i do następnego wpisu!
Postaram się Was nie zanudzać pierdołami, ciekawskich nowinek o mieszkaniu w aucie zapraszam na YT, w którego się dzięki Ewie wkręciłem, a jeszcze 2 lata temu nie obejrzałem na nim w sumie pewnie nawet 2h! Ludzie się jednak zmieniają, to dobrze.
Wpisy z bloga też oczywiście będę kopiował jeśli uznam, że może to was zainteresować.
Jeszcze raz dzięki za miłe i mądre słowa.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem