Wątek: Crf 190L
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.10.2021, 11:30   #20
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Przejedź się jednym i drugim to ocenisz co byś wolał. Szczerze wątpię że dalej byś wolał Hondę.
no myślę tak samo jak Emkowski - porównywanie CRF300 do DRZty to, mimo niezaprzeczalnych zalet 300tki, trochę nieporozumienie jednak.
przyznam, że ja nie kumam Suzuki - jakby dołożyli do DRZ wtrysk co nie jest obecnie jakąś mega gimnastyką, mieliby moto na resztę świata a w salonach sprzedawałoby się coś oprócz Vstroma

Co do Trojana @ LuckyLuke - planuje wypas jeszcze nie wiem czego ale może będą to owce. Ale to za kiedyś - narazie myślę, że małe i proste jest piękne.
po założeniu ostrzejszych opon i konkretnego mudguarda żeby żeber nie pozalepiać nie widzę powodów aby nie zaatakować czymś takim dowolnego terenu w myśl zasady - jak nie przejedziesz to przeniesiesz

m

p.s. szukałem info nt czegoś zupełnie innego na adv/rider i przypadkiem znalazłem, że jest coś takiego jak europejski Trojan - to się nazywa Suzuki DF125 - jakby się uprzeć trza jeno wymienić cylinder i tłok - chyba. Reszta na oko ganz takutka samiutka. We Francy około 1000E.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 26.10.2021 o 16:37
matjas jest offline