Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.10.2021, 08:34   #8
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,124
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 13 godz 34 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Baza Zobacz post
Jak subaru w dieslu to uciekaj jak najdalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pieprzenie o Chopinie, miałem Diesla , zrobiłem 100 tys. bez jakichkolwiek problemów i 2 lata już służy nowemu właścicielowi.
Jak już masz kupić to lepiej 2012, bo tam już silnik jest do maxa poprawiony.
Natomiast raczej nie brać auta powyżej 150 tys. przebiegu i raczej z CVT niż manual, bo z autoamtem ten silnik najlepiej współpraacuje.
Jak mam polecić to szukaj też takiego modelu, który był serwisowany w ASO, wtedy Importer z reguły sie poczuwa i mogą wymienić silnik w geście handlowym za darmo, lub niewielką opłatą.

Cytat:
Napisał ctomch Zobacz post
Zgadza się. Te dizle to był kompletny niewypał. Znaczy koncepcja ciekawa i w'gle, ale tak. Short blocki do wymiany. Tak jak Koledzy wcześniej pisali. Dodatkowo zestawiano je tylko z manualnymi skrzyniami biegów. Ze względu na duży moment obrotowy, przy nieumiejętnym posługiwaniu się sprzęgłem, jedno zbyt żwawe ruszenie z miejsca kończyło się brakiem napędu (po sprzęgle). I nie ma innych pojemności. Tylko 2.0 w dizlu który radzę omijać, chyba że dostaniesz za darmo, to tak. Jak się popsuje, nie naprawiaj bo szkoda kasy.
Nieprawda po 2013 też były z CVT.
Nieumiejętne posługiwanie się sprzęgłem, dobre, jak nie umie, niech jeżdzi rowerem, po 100 tys. moje sprzęgło było ciągle oryginalne.
O tym paleniu sprzęgła było w pierwszych wyrzutach, gdzie moc była 150 KM i max moment koło 1100-1200 rpm, potem zmienili , obniżyli moc do 147 KM i przenieśli max moment koło 1400 rpm.
Między bajki ,że jedno ruszenie kończyło się brakiem sprzęgła, nie słuchaj tych bzdur.
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem