Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.10.2021, 13:59   #78
Ducafrica


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Opolskie
Posty: 109
Motocykl: KTM 1190R
Ducafrica jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 37 min 40 s
Domyślnie

Kolejna aktualizacja. Może kogoś ciekawi co dalej z moto.
Postanowiłem kupić oryginalną część, tj. stacyjkę wraz z kluczykami, kartą i immo.
Chcę, aby moto było w 100% sprawne i takie sprzedać.

W naszym krajowym sklepie KTM, część ta była niedostępna, więc spróbowałem u sąsiadów czechów. Oni wysyłają jedynie u siebie lub na słowację. No to szukam dalej.

Padło na niemiecki sklep ktm-versand.de. W katalogu część dostępna, więc zamawiam, płacę. Cena 449.87 euro.
Ciekawostka. Musiałem dosłać numer (code Z) z karty i dowód że moto należy do mnie (umowa kupna).

Babka z obsługi pyta czy czekanie nie jest dla mnie problemem. Trochę dziwne pytanie, ale nauczony cierpliwością po zakupach na aliexpress odpowiadam że nie.

Zamówienia dokonałem 27 lipca. W międzyczasie wysłałem kilka pytań co z moją przesyłką. Raz zastałem panią z obsługi sprzedaży na urlopie.

Okazuje się że moje zamówienie zostało złożone w Austrii, tak sobie wnioskuję, bo proces dość długi, mimo że towar widnieje u nich na stronie jako dostępny.

Wczoraj dostałem informację że:
Cytat:
I get new information from KTM.

The Producer of the item wait for some electric parts.

The get them in week 42. They say that we get the ordered part beginning of November.

At the day we get we send out and inform you with the DHL Tracking number.
Czyli być może na moje urodziny przyjdzie część.
Teraz po tym długim czasie oczekiwania zastanawiam się czy... przyjdzie to co zamówiłem, czy będzie działać, bo jazda do serwisu ktm na lawecie raczej mnie nie ominie. Słowem = shit.
Ducafrica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem