Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.10.2021, 22:33   #1165
Faland86


Zarejestrowany: May 2021
Posty: 63
Motocykl: RD03
Faland86 jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 49 min 43 s
Domyślnie

To sa juz aktualne ceny. Nie wiem jak jest z tymi ogloszeniami co sa jeszcze po staremu. Watpie zeby mieli je fizycznie. W moim rewirze jeszcze nie dojechaly wszystkie co mialy byc dla ludzi na lipiec/sierpien. A z tego co zaslyszalem, to Ci co sie nie zalapali przed podwyzka cen to juz beda kaszlac po nowemu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Zwawsza, zwawsza. Jest duzo lepiej. I niutki i przelozenia robia robote. W 250tce mialem klopot jak bylem na granicy 1 i 2 biegu. 1 rzezila a 2 byla odrobine za slaba - silnik klekotal. Problem ten rozwiazywala poniekad wymiana zebatki - nie wiem dokladnie o ile byla poprawa bo nie dotrwalem do takowej wymiany - znam.z opinii innych. W 300tce nie uzywam 1 biegu praktycznie przy swoim stylu jazdy. 2 jest bardzo elastyczna. 3 i 4 bieg konczysz na 60 km/h. Wiec wszystkie 4 sa nazwe to offowe 😉 Na kazdym mozna lapac zakrety bokiem co w 250tce wymagalo wspomagania sie sprzeglem. Choc o ile dobrze pamietam to na 4 biegu nie moglem tego zrobic. Co by nie mowic, jest lepiej. Jestem bardzo zadowolony z przesiadki na 300tke. Moze ktos lzejszy, mogl wiecej na 250tce. Ja waze 100kg.

Zawias jest raczej taki sam. Nie czuje zadnej roznicy. Przy mojej wadze jak jade po falistym terenie to czuje sie jak na ostatnim rzedzie siedzen w PKS'ie 😉. Jest slabiutko.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Novy : 03.10.2021 o 22:55 Powód: Połączenie postów
Faland86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem